THE QUICK FLICK

Quick Flick to prawdziwie rewolucyjny produkt, który powstał z desperacji. Iris Smit- studentka i zwyczajna „dziewczyna z sąsiedztwa” -twórczyni marki, jak miliony kobiet na świecie miała wielokrotnie myśli samobójcze próbując namalować sobie idealną kreskę na powiece. Pewnego razu była już tak bardzo sfrustrowana, że z bezsilności dostała objawienia i wymyśliła stempel, który malowałby za nią wywinięcie – najtrudniejszy element kreski na powiece.  Zdaje się, że zadziałała Opatrzność, bo imię Iris oznacza „tęczówka”  chyba więc Rodzice nie bez powodu wymyślili dla niej takie imię.

W celu zdobycia funduszy na realizację przedsięwzięcia Iris zgłosiła się do australijskiego programu będącego odpowiednikiem emitowanego w Polsce Dragon’s Den. Iris oczarowała inwestorów,  kilka miesięcy temu Quick Flick ruszył do masowej sprzedaży i podbił serca Australijek. Dzisiaj Quick Flick to juz multimilionowy biznes, a Iris pozostaje nadal tą samą dziewczyną co kiedyś z tą różnicą, że teraz ma wreszcie porządnie zrobiony makijaż oka!

Quick Flick w Naturmanii

Jak zwykle u nas nie ma ściemy, jeżeli już coś sprzedajemy to musi to być creme de la creme świata kosmetycznego. Quick Flick to na serio najlepszy eyeliner jakim się malowałyśmy. Nie rozmazuje się, jest trwały, odporny na pot i wodę. Odwala za nas czarną robotę, robi to, co najtrudniejsze.  Quick Flick stawia piękne zawinięcie i demokratyzuje kocie oko – dzięki niemu każda kobieta może mieć cudowny makijaż oka.  Malowanie perfekcyjnej kreski na oku przestało być już  wiedzą tajemną zarezerowaną dla makijażystek i tych z nas, które są najbardziej zdeterminowane i godzinami googlują i oglądają filmy instruktażowe zastanawiając się jak zrobić idealną kreskę na oku? Koniec z utratą bezcennego czasu! Koniec z niewolnictwem! Przyszłość jest Kobietą!

Quick Flick jest produktem wegańskim i bezglutenowym.

W Naturmanii możecie dostać 3 rodzaje czarnych  Quick Flick’ ów:

Udanych zakupów i dużo radości z malowania kociego oka.