ELLA+MILA

Najpopularniejsze lakiery w Stanach Zjednoczonych

Ella+Mila to obecnie jedna z najbardziej pożądanych marek lakierów do paznokci w Stanach Zjednoczonych. Marka powstała z potrzeby stworzenia lakierów przyjaznych dla zdrowia i środowiska, a przy tym mających wysoką jakość. Nazwa firmy zainspirowana jest córkami bliźniaczkami założycieli, noszącymi imiona Ella i Mila.

Najmodniejsze kolory lakierów do paznokci

Firma oferuje Klientkom 120 kolorowych lakierów, regularnie, co kilka miesięcy, wprowadzając na rynek nową kolekcję zgodną z aktualnymi trendami. Dzięki temu wiele z nich może odszukać w asortymencie marki swój wymarzony kolor.

Z zamiłowaniem do koloru i oddaniem zdrowej urodzie, założyciele marki pracują w pocie czoła żeby zapewnić klientkom najmodniejsze produkty bez żadnego kompromisu.

Ella+Mila to nie tylko piękny kolor i błysk, ale również wegańskie lakiery do paznokci  nie zawierające żadnych składników odzwierzęcych.

Ella+Mila testuje swoje produkty na ludziach, a nie na zwierzętach. Nie jest to jedynie gołosłowna deklaracja. Status marki jako nietestującej na zwierzętach potwierdziła PETA nadając jej certyfikat cruelty free.

Lakiery Ella+Mila są również odporne na odpryskiwanie. Zazwyczaj lakier utrzymuje się na paznokciach około 5 dni, ale są Klientki, które zmywają go z paznokci dopiero po 7 dniach wyłącznie dlatego, że szybko rosną im paznokcie i pojawił się odrost. W przedłużeniu trwałości lakieru pomaga baza pod lakier kolorowy All About the Base

Ella+Mila to marka dla współczesnej, zapracowanej kobiety, która dba o swój wygląd, ale nie może na niego poświęcić zbyt wiele czasu. Formuła lakierów zapewnia ich szybkie schnięcie, a wraz z zastosowaniem top coatu In a Rush, trwa to nie dłużej niż 3 minuty.

Lakiery do paznokci 7-free 

Po lakiery Ella+Mila często sięgają Panie, które od dawna nie malowały paznokci, bo konwencjonalne lakiery niszczyły im płytkę albo ich paznokcie po prostu nie tolerują żadnych lakierów. Dzieje się tak dlatego, że lakiery Ella+Mila nie zawierają następujących związków chemicznych: Toluene, Dibutyl Phthalate (DBP), Formaldehyde, Formaldehyde Resin, Triphenyl Phosphate (TPHP), Xylene i Kamfora, co sprawia, że są przez nas zdecydowanie lepiej tolerowane.

Ella+Mila to nie tylko lakiery kolorowe

Ella+Mila to również produkty przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji paznokci . W asortymencie marki można znaleźć wspomnianą już wyżej bazę All About the Base  niwelującą wygląd nierówności płytki paznokcia oraz przedłużającą trwałość lakieru, a także top coat In a Rush, który nie tylko skraca czas wysychania lakieru, ale nadaje mu dodatkowego błysku. Naszym hitem jest matujący top coat Matte-ly in Love, nadający lakierowi matowego wykończenia i zamieniający dotychczasowy, znany nam odcień w “coś nowego”. To must have w kosmetyczne każdej fanki malowania paznokci.

Wiele kobiet zmaga się z problemem słabych, cienkich, rozdwajających się i pękających paznokci. Rozwiązaniem ich problemów może być utwardzać do płytki paznokcia First Aid Kiss. W naszym asortymencie znaleźć można Ready Set Prep primer, który odtłuszcza płytkę paznokcia i usuwa z niej zanieczyszczenia, mogące ograniczać prawidłowe wchłanianie lakieru.  Jeżeli walczysz z suchymi i twardymi skórkami z pomocą przyjdzie Ci olejek Oil Me Up

Wreszcie, Soy Polish Remover  bezacetonowy zmywacz do paznokci na bazie soi, który nie zawiera drażniących octanów wysuszających skórę, niszczących skórki i płytkę paznokcia. Dostępny w dwóch objętościach 118ml i 473ml.

UPMOST Sp. z o.o. (właściciel sklepu Naturmania.pl) jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce. Klientki indywidualne zapraszamy na zakupy, zaś właścicieli salonów kosmetycznych oraz sklepów stacjonarnych i internetowych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji w kwestii możliwości nawiązania współpracy pod numerem telefonu: 504-38-46-31 bądź adresem email zamowienia@naturmania.pl